[100% OFF] Uzaktan Sunum ve İkna – Etkileşim Teknikleri

Deal Score0
Deal Score0

What you Will learn ?

  • Topluluk önünde konuşmak korku ve kaygı olmaktan çıkacak öz güven kazanacaksınız.
  • İnsanların gözlerinin içine bakarak ikna edecek donanım ve teknikler kazanacaksınız.
  • Sahne ve sunuma ait kurgu yapacak ve anında etkileme taktiklerine ulaşacaksınız.
  • Analitik ve duygusal insanlara özel ikna stratejileri geliştireceksiniz. Güçlü bir giriş ve hafızalarda kalan final için yol haritası kazanacaksınız.
  • 2 kişiden 2000 kişiye kadar gruplara heyecanınızı transfer edeceksiniz.
  • Hızlı davranış değişikliği için özgün bilgi ve simülasyonlardan yararlanacaksınız.
  • Sunum ve iknada insan beyninin neler yaptığını deneyimleyeceksiniz.
  • Ne derler baskısından kurtulup her gün gelişecek tekniklere sahip olacaksınız.

Course Description

Bir hayalim var!

Bu kursa sahip olan dostlarla inter aktif iletişim başlatıyoruz. Udemy eğitimi sonrası whatsapp grubumuza dahil olarak hayalimize ilerliyoruz. Öncelikle her ay ekibimizle yüksek katılımlı webinar ve online beyin fırtınası toplantıları yapıyoruz. Ayrıca dileyen tüm kursiyerler 18 dakikaya kadar sunumlarını youtube, dropbox, facebook üzerinden yolladığında yorumlarını uzman ekiplerimizle yapıp size geri bildirimde bulunuyoruz. Dahası 1500 kişilik bir gruba 3 günlük boot camp içinde sunum yapacak 50 kişilik takım oluşturuyoruz. Üstelik kurumsal ve bireysel eğitmen olmak isterseniz size mentörlük yapmaya hazırım. Bunun dışında ortak bir kitapta yer alacak 20 kişiden biri olmaya hazır mısın?

Tüm katılımcılarımızla Türk İşi İkna kitabımı pdf olarak paylaşıyorum.

Varsan haydi başlayalım!

Peki bu eğitimde seni neler ?

Sahne senin, projeksiyon ışıkları ve tüm gözler üzerinde, tüm kalp ritmleri seninle atıyor. Olağan üstü bir sunum yapıyorsun beynin en iyiye ulaşmak için emrinde, korkularını aştın ve içinde bulunduğun andan keyif alıyorsun.

Topluluk önünde hem konuşuyor hem de katılımcıları ikna ediyorsun. Dünyanın kullandığı ikna teknikleri ile sunum yeteneklerin birleşiyor.

Nasıl mı? İşte bu eğitimde alacağın donanımlarla..

İlk etkileşim becerisi, muhteşem giriş teknikleri, beden dili ve öz güven mesajlarınla, ilham veren ve hazırladığın özgün içerik, sıra dışı anekdotlarla takipçilerin artıyor.

Teknolojiyi harika kullanacak, sahnede vaat etmediğin sürprizlerle kalıcı iz bırakacaksın. Nasıl hazırlık yapacağını, kapanışta izler bırakacağını bu kursta  deneyimleyeceksin.

Günceli takip etme, kitleyi okuma, hissetme ve interaktif etkileşim tekniklerini kazanacaksın. Hızlı soru sorma yetenekleri, etkin dinleme becerileri ve ego savaşlarını yönetme yollarını çok farklı açılardan gözlemleyeceksin.

Aslında sende var olan 4 yaşında özgürce kullandığın potansiyeli kullanarak hedefine varacaksın. Ne derler baskısından kurtulacak ve engellerden kurtulacaksın.

Şu anda burada isen ve bunları okuyorsan kendinin, potansiyelinin farkındasın. Haydi erteleme hemen harekete geç. Unutma eylem duygudan önce gelir. Bir işi yapmanın zamanı şimdi ve burasıdır.

Yeni teknikler hipnotik bir şekilde bilinç altında yerini alacak ve sahnede kendini bulacaksın.

Bu kursu neden Erdem Karagöz’den almalısın?

İlk sunumumu yapmak zorunda bırakıldığımda elleri koyacak yer bulamamıştım, hayatımın en uzun 25 dakikasıydı. Her şey beynimden silinmişti.Sanki unuttuklarımı başkası biliyormuş gibi kendimi geriyordum. Üstelik suçlu gibiydim kimsenin gözlerine bakamıyordum. Sonra eğitimle davranış ve bakış açısının neler yapabileceğini deneyimledim. Sonuçları değil davranışları değiştireceğimi öğrendim.

Korku ve beynin bağlantıları, her hafta kendimi % 0.5 geliştirme tekniği, sürekli gözlem ve çok sayıda eğitimle profesyonel hayatımı konuşarak kazanan biri oldum.

Yıllık ortalama 200 gün profesyonel olarak sunum yapıp hayatımı konuşarak kazanıyorum. Zirve konuşmaları, Kariyer.Net 10 kat eğitimleri, STK ve Üniversite organizasyonları ve sosyal sorumluluk projelerinde ayrıca yıllık 30 gün konuşma yapıyorum. Üst düzey şirket CEO, CFO ve yöneticilerine, siyasi parti yöneticilerine sunum ve ikna alanında koçluk yapıyorum. Satış, lansman ve tanıtım organizasyonlarında sunum ve  içerik hazırlayıp destek veriyorum.

İkna ve beden dili ustası Kevin Hogan’ın Türkiye partneriyim. 4 yıl Brian Tracy know how eğitimleri verdim. Asla vazgeçme, kariyer dolmuşu, marka çocuk yetiştirmek, Türk işi ikna, satış iknası isimli 5 kitabın yazarıyım. Patronu kovdum, ikna makinesi kitapları üzerinde çalışıyorum.

Her sunuma başlarken dilediğiniz zaman sözümü kesebilirsiniz diyerek başlıyorum. Yeni insanları tanımaktan, yeni vaka ve anlara ulaşmaktan büyük keyif alıyorum.

Sizde uzmanlığınızı ilerletmek, girişimlerinize yatırımcı bulmak, akademik kariyerinizde daha iyi yerlere gelmek isterseniz hizmete hazırım. Satıcılar sunum yaparak daha çok kazanan olmanın yollarını deneyimleyebiliriz. İster iki kişilik grup ister 2000 kişilik grupta konuşmaya, etkileme ve kazanmaya hazır mısın? Gönlünüzde yatan eğitmeni, konuşmacıyı, uzmanı ortaya çıkarmanın tam zamanı.

İnsanlara dokunmayı ve davranış değişimini gözlemlemeyi seviyorum. Hepimizin öğrenci olduğu bu gezegende öğrenmeye devam ediyorum.

Bu kurs sizi yeni eğitmenlere, kitaplara, yazılara ve insanlara ulaştıracak bir kapıdır. İlk kez bu kursta alanında uzman eğitmen ve konuşmacılardan önerileri sizinle buluşturdum. Yeni uzmanların paylaşımları devam edecek.

Sende aynı duygular içinde isen haydi oyunu başlatalım.

Course Requirements

  • Hiç bir şey sadece öğrenme isteği ve yüksek enerji

Coupon Code : 3AA24A81E9736E551F69

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general