[100% OFF] Sıfırdan Web Sitesi Yapmak, HTML EĞİTİMİ 2021

Deal Score+1
Deal Score+1

What you Will learn ?

  • İleri Düzeyde HTML

Course Description

Merhaba

Bu kurs ile sıfır bilgiyle web sitesi nasıl yapılır öğreneceksiniz. HTML bu işin temel taşı olduğundan temeli bu kurs ile sağlam atarsanız harika bir web yazılımcısı olabilirsiniz. Bu kurs size sıfırdan html öğretecektir fakat html tek başına yetersizdir. Bu kurstan sonra önerim olarak öğrenmeniz gereken diller sırasıyla css php ve js olmaktadır.

Bu kurs sizlere web yazılımın temelini sağlam atmanız için ücretsiz olarak hazırlanmıştır. Bu kursla beraber html öğrenmeniz için sıfırdan sadece temel bilgisayar becerisine ve öğrenme isteğine sahip olmanızdan başka hiçbir şey gerekmemektedir.

Web yazılıma başlamaktan korkmayın, daha önce kod bilmiyor olabilirsiniz bunun hiçbir önemi yok.

Hypertext Markup Language kısaltması olan HTML, kullanıcılara web sayfaları ve uygulamaları için yapı profilleri, paragraflar, başlıklar, bağlantılar ve blok alıntılar oluşturmalarını sağlar.

HTML Ne İşe Yarar?

HTML, web tasarımcılarına sayfalar ve uygulamalar için yapı profilleri, bağlantılar, blok alıntılar, paragraflar ve başlıklar oluşturmalarında yardımcıdır. Bu konuda basit kod yapıları olan etiketler ve nitelikler kullanılarak web sayfaları şekillendirilebilir. HTML için aslında bir web sitesinin iskeleti denilebilir. Yani HTML kodları olmadan web sitesi kodlanamaz.

Web sitesi ve sayfaları oluşturulurken mutlaka kullanılması gereken HTML, yeni başlayanlar için öğrenmesi en kolay biçimleme dillerinden biridir. HTML dersleri alarak sistemli bir çalışma için kendinizi geliştirebilir, öğrendiğiniz bilgileri web sayfası tasarlama aşamasında deneyebilirsiniz. Zamanla sahip olduklarınızdan fazlasını öğrenebilir ve web sitesi tasarlama konusunda söz sahibi olabilirsiniz.

Course Requirements

  • Bilgisayar kullanabiliyor olmak
  • İstek, azim ve devamlılık

Coupon Code : UDEMYUCRETSIZKURS

AFFILIATE DISCLOSURE: unitedaca.com may receive a commission when you purchase through some of the links on this page. The Udemy trademark is the property of Udemy, Inc. See our Privacy Policy for more info.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general