[100% OFF] Profesyonel Linkedin Görselleri Tasarımcılığı | Canva

Deal Score0
Deal Score0

What you Will learn ?

  • Linkedin için profesyonel görseller tasarlayabilmeyi öğreneceksiniz
  • Linkedin için etkileyici ve kurumsal duyurular,iş ilanları,cv,özel gün ve haftalar gönderileri tasarlayabileceksiniz

Course Description

Türkiye’de ilk ve tek Canva ile Linkedin gönderileri tasarla kursuna hoş geldiniz.

   Canva; telefondan, tabletten veya bilgisayardan sosyal medya gönderileri, logo, poster, sunum, davetiye, kart, reklam gibi birçok görseli profesyonel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Her tasarımın elbette bazı kuralları var ancak tasarım kabiliyeti temelinde hayal gücüne bağlıdır. Canva, size tam olarak bu konuda destek sağlıyor. Canva’yı kullanabilmek için mucize tasarım bilgilerine sahip olmanıza gerek yok. Program zaten Türkçe ve içine girdiğiniz anda kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak ve bizlerin de desteğiyle tüm bunları zahmetsizce tasarıma dökmek.

   Kursumuzdaki tasarımlar adım adım sıfırdan ileri seviyeye doğru ilerleyecek ve kursu tamamladıktan sonra kendiniz, firmanız veya çalıştığınız kurum için profesyonel Linkedin gönderileri tasarlayabiliyor olacaksınız. Üstelik pratik kazandıkca kapsamlı grafik tasarımlarıyla saatlerce üzerine uğraşılmış gibi gözüken tasarımları 5 dakikada hazır hale getirebileceksiniz.

   Canva’yı daha detaylı öğrenmek isteyenler, Lobi Eğitim sayfasına tıklayarak diğer kurslarımıza da kayıt olabilirler.

   Lobi Eğitim olarak Udemy eğitmen ekibinin bir parçası olmaktan ve öğrencilerimizin kendi kişisel hedeflerine ulaşmasına destek sağlamaktan çok mutluyuz. İş hayatımızda, girişimcilik hayatımızda ve sosyal hayatımızda öğrendiğimiz, bizi sürekli ileriye taşıyan bilgilerimizi siz değerli kursiyerlerimiz ile paylaşmaktan heyecan ve övünç duyuyoruz. İnsanlara faydalı olmak gerçek tutkumuz ve idealimiz. Bu sebeple size faydalı olacağına emin olduğumuz bilgileri müfredatlandırmaya ve mevcut kurslarımıza gerekli ek destek videoları yüklemeye devam ediyoruz. Lütfen kurslarımıza göz atmak için bir dakikanızı ayırın ve herhangi bir ders alırsanız lütfen bir inceleme ve yorum olarak geri bildirimlerinizi bırakın.

Course Requirements

  • LinkedIn, iş dünyasındaki kişilerin diğer kişilerle iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan profesyonel sosyal iş ağı ve sosyal paylaşım platformudur.
  • Canva ücretsiz bir grafik tasarım ağıdır
  • İnternet bağlantınızın olması yeterlidir

Coupon Code : LOBILINKEDIN

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general