[100% OFF] Photoshop İle Sıfırdan İleri Seviye Dersler

Deal Score+1
Deal Score+1

What you Will learn ?

  • ‘Photoshop İle Sıfırdan İleri Seviye Dersler’ kursumuza sıfırdan başlayacağımız için Photoshop ile ilgili ön bilgiye, deneyime sahip olan veya olmayan herkes katılabilir. Öğrenci arkadaşlarımız derslerine katkı sağlaması için kursumuza kayıt olabilir. Bilgi sahibi olanlar eksik gördükleri teknik ve komutları kursumuz ile kolaylıkla tamamlayabilirler. Profesyonel meslektaşlarımız mevcut bilgilerine ek kendilerini geliştirmek için kursumuzu satın alabilirler.
  • Photoshop ile tasarım, görsel ve fotoğraf düzenleme yapmak isteyen Grafikerler, Tasarımcılar, Sanat Yönetmeni ve Fotoğrafçılar ve Öğrenciler kursumuzdan maksimum fayda elde edeceklerdir. Kursu bitirdiklerinde bilmedikleri yeni yöntemleri ve teknikleri öğreneceklerdir. Bir programı öğrenmenin en kolay yöntemlerinden biri de yazılı ve videolu içerikleri takip ettikten sonra kişisel bilgisayarlarında ilgili süreçleri uygulamaktan geçer. Soru cevap bölümüne oldukça önem vermekteyim. Takıldığınız konularda kendiniz araştırıp bulamazsanız soru cevap bölümünden iletişime geçerek çözüm yolunu birlikte bulabiliriz.
  • Derslerde görüşmek üzere…

Course Description

Photoshop İle Sıfırdan İleri Seviye Dersler’ kursumuza sıfırdan başlayacağımız için Photoshop ile ilgili en temel bilgiden en üst bilgiye kadar öğrenmiş olacaksınız. Akademik hayatınızda derslerinize katkı sağlayacağı gibi profesyonel hayatınızda ise size hız kazandırıp zamandan tasarruf ettirecektir. Grafikerler, Tasarımcılar, Sanat Yönetmeni ve Fotoğrafçılar ve Öğrencileri hedefleyen kursumuzdan maksimum fayda elde edebilmek için bol bol dersleri uygulamalı olarak tekrar ediniz. Her hangi bir konuda ilgili ders içindeki soru sor kısmından sorunuzu sorup kurstaki diğer katılımcılarla iletişim halinde olabilirsiniz.

Kursumuz temel Photoshop komutlarıyla başlamaktadır. Seviyeyi yavaş yavaş yükselterek Photoshop Uzmanı olmanızın yolunu açıyoruz. Bol bol pratiklerle teorik dersleri pratiğe çeviriyoruz. Kursumuz yılların vermiş olduğu lisans, yüksek lisans akademik çalışmalarım ile profesyonel hayattaki kurumsal kimlik yönetim süreçlerinden dijital ajans çalışmalarıma kadar içinde bulunduğum Photoshop süreçlerinin özümsenmiş ve özenle derlenmiş halidir. Kursumuzla birlikte başlayacak sıfırdan zirveye giden yolculuğunuzda varış çizgisine ulaşmanızı eğitim kariyerimizdeki tecrübelerimizle kolaylaştırmaktayız. ‘Photoshop İle Sıfırdan İleri Seviye Dersler’ kursumuzun bolca örnek uygulamalar içermesindeki amacı da budur.

Günümüzde kaliteli tasarımın değeri daha da anlaşıldı. Kaliteli içerikler oluşturup marka bilinirliklerini, kurumsal imajı ve potansiyel müşterilerle etkileşimi arttırmak istiyoruz. Photoshop tasarımlarınızda bu görsel etkileşimi size verecektir. Sadece tasarım değil aynı zamanda görsel ve fotoğraf çalışmalarında da oldukça fazla kullandığımız bir tasarım aracıdır Photoshop.

Kursumuzdan maksimum faydayı sağlamanız dileğiyle.

Course Requirements

  • Sıfırdan başladığımız için Photoshop ile ilgili herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yoktur.
  • Bilgisayarınızda Photoshop yüklü ve çalışır olmalıdır.

Coupon Code : E09505C9CBBC207D8C42

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general