[100% OFF] Kapsamlı Osmanlıca Kursu

Deal Score0
Deal Score0

What you Will learn ?

  • Bu kursta Osmanlıca dili ile ilgili bilgiler alacaksınız;.

Course Description

Bu kurs, eski Türkçe’nin yazılış ve okunuş kurallarını anlatan, Osmanlıca’nın daha iyi bir şekilde öğrenilmesini sağlayan derslerden oluşmaktadır. Dersler, harflerin tanımlarından başlayarak cümlelerin oluşturulması, her bir harfin değerlerinin karşılaştırılması, örnek metinlerin okunması ile ilgili alıştırmalar şeklinde devam etmektedir. Dersler, öğretmenin uzmanca anlatımı ile yazılış kurallarının bire bir dershane ortamında örneklendirilmesi şeklinde işlenmektedir. Örneğin okutucu ve okuyucu harfler başlığındaki dersler bu işleyişe örnektir.

Bu kurs size Osmanlıca gibi değerli ve farklı, aynı zamanda farklılık oluşturan bir dil öğretirken, atalarımızın yazı ve konuşmalarını size öğretecek. Aynı zamanda bu kurs Osmanlıca metin ve kaynakları anlamanızı, okuyup tercüme etmenizi de sağlayacak. Bu kursun ne kadar önemli, güncel bir şekilde gelecek nesillere aktarılması gereken bilgileri içerdiğini, derslere devam ettikçe aynı keyifle yaşayacaksınız.

Osmanlıcanın atalarımızın dili olması, konuşma ve yazama olarak onların bize bıraktıklarını anlayabilmemiz için de önemlidir. Aynı zamanda, Osmanlıca bilmek aslında bir ayrıcalıktır. Bu kurs, sizi daha elit ve özgüvenli hissettirecek. Bu kursta, ilk baştan, hiç bileyenler için hazırlanmış derslerle harfleri ve kuralları öğrenecek, sonra da bu kurallarla ilgili örnekleri göreceksiniz. Bu da, sizi, Osmanlıcanın aslında ne kadar da kolay bir şekilde öğreneceğinizi size gösterecek.

Bu kurs, aslında Türk olarak hepimizin bilmesi gereken Osmanlıcayı size keyifle öğretecek.

Kursu anlatan öğretmeniniz, sizi sınıf ortamında hissettirecek şekilde, dersleri gerektiğinde yazı tahtasına yazarak, sanki sınıfta ve birlikte ders işliyormuşsunuz hissini evinize getirmektedir.

Dersleri istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Kaldığınız yerden istediğiniz yer ve zamanda devam edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman, anlamadığınız yerleri tekrar edebilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken, anlamadığınız kısımları geri sarmaktır.

Course Requirements

  • Bu kurs için internet bağlantısı yeterlidir.

Coupon Code : C064D8F4AA8654A4BFB0

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general