[100% OFF] Decluttering – kompletna organizacja domu, biura, cyklu życi

Deal Score0
Deal Score0

What you Will learn ?

  • Jak zorganizować swoje życie
  • Organizacja życia
  • Jak ustalać priorytety zasobów
  • Organizacja domu
  • Jak usunąć bałagan z domu
  • Jak zorganizować sypialnię, kuchnię, strych, piwnicę, dom, samochód, podwórko i biuro

Course Description

Decluttering – kompletna organizacja domu, biura, cyklu życia

Uporządkowanie życia – organizacja, majsterkowanie, minimalistyczny styl życia i techniki organizacji komputerów

Możesz uporządkować swoje życie i zacząć cieszyć się domem, biurem, samochodem i otoczeniem na własnych warunkach. Twój bałagan nie musi już wypełniać Twojej przestrzeni i Twojego życia.

Odszyfrowanie może wydawać się tak przytłaczające, że po prostu wydaje się zbyt trudne, aby kiedykolwiek zacząć. Ten kurs ułatwi Ci rozpoczęcie deklutteringu już dziś! Nie musisz też układać bielizny ani dopasowywać kolorystycznie skarpet.

Bałagan zajmuje każdy centymetr naszego życia, nie tylko nasze szafy i sypialnię, ale także nasze umysły i wolny czas. Bałagan pochodzi nie tylko z niechcianej poczty i ubrań, które już nie pasują, ale także z powiadomień w mediach społecznościowych i ciągłych e-maili od Groupona, aby kupić więcej rzeczy!

Możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem i otoczeniem. Ten wyjątkowy, przełomowy kurs idzie głębiej niż jakikolwiek inny kurs porządkowania, kierując się do prawdziwych źródeł wszelkiego bałaganu w twoim życiu. Możesz prowadzić życie bez bałaganu i takie, które ma prawdziwą uważność przywiązaną do większości twojego dnia.

Wiadomość od instruktora

„Problem z tak wieloma kursami i książkami na temat porządkowania nie polega na tym, że nie mają dobrych pomysłów i sugestii. Problem w tym, że instruktorzy to ludzie, którzy zawsze byli schludni i zorganizowani. Porządkowanie jest dla nich drugą naturą. z drugiej strony, jestem naturalnie niechlujny, a czasem niechlujny. Musiałem wymyślić system, który działa dla mnie i dla ludzi takich jak ja. Mój unikalny system tworzenia SelfieSpeak Audio Programming (SSP) zbuduje system, który pozwoli Ci żyć bałaganem- Na zawsze wolny!” TJ Walker

TJ Walker ma na Udemy ponad tuzin najlepiej sprzedających się kursów rozwoju osobistego i jest jednym z najbardziej płodnych i odnoszących sukcesy trenerów rozwoju osobistego na świecie (online i offline).

TJ jest również znany z szybkiego odpowiadania na pytania, wątpliwości i problemy każdego ucznia. TJ to naprawdę przystępny instruktor!

Oto, co studenci Udemy mówią o tym kursie:

„Jak dotąd bardzo pomocny, z pewnością jeden z najlepszych, jeśli nie – najlepszy kurs samowzbogacania na tej platformie”. Lorenzo De Marco

„Podoba mi się prosty styl nauczania. Wyjaśnia ważne przesłanie do domu i udziela praktycznych wskazówek, jak zacząć organizować teraz”. Megan Fencil

„Początkowo myślałem, że to będzie jak samouczek Marthy Stewart, ale zamiast tego proste zalecenia dotyczące zdrowego rozsądku są fantastyczne. Zagłębił się w wiele aspektów, o których nawet nie myślałem, że należy się nimi zająć, ale teraz zdaję sobie sprawę, że tak. ” Jennifer Douglas

„Czuję, że mam bałagan w swoim życiu, a nauczyciel motywuje mnie do sprzątania”. Luz Loza

Zarejestruj się teraz, aby rozpocząć proces odszyfrowywania już dziś.

Course Requirements

  • Chęć wyrzucenia rzeczy
  • Gotowość do przekazania lub sprzedaży rzeczy, których już nie używasz
  • Pragnienie życia bez bałaganu

Coupon Code : A27823DD5E8323659A17

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general