[100% OFF] Decluttering – Ev, Ofis, Yaşam Kursu Düzenlemeyi Tamamlayın

Deal Score0
Deal Score0

What you Will learn ?

  • Hayatını nasıl düzenliyorsun
  • Yaşam Organizasyonu
  • Sahipliğe Nasıl Öncelik Verilir
  • Ana Organizasyon
  • Evinizdeki karmaşadan nasıl kurtulabilirsiniz?
  • Yatak odanızı, mutfağınızı, çatı katınızı, bodrumunuzu, evinizi, arabanızı, bahçenizi ve ofisinizi nasıl düzenleyebilirsiniz?

Course Description

Decluttering – Ev, Ofis, Yaşam Kursu Düzenlemeyi Tamamlayın

Hayatınızı Düzenler – Organizasyon, Ev Geliştirme, Minimalist Yaşam Tarzı ve Bilgisayar Düzenleme Teknikleri

Hayatınızı düzene sokabilir ve evinizin, iş yerinizin, arabanızın ve çevrenizin tadını kendi şartlarınıza göre çıkarmaya başlayabilirsiniz. Dağınıklığınız artık alanınızı ve hayatınızı doldurmak zorunda değil.

Düzensizlik o kadar zor görünebilir ki, başlaması çok zor görünebilir. Bu kurs, bugün Decluttering’e başlamanızı kolaylaştıracak! Üstelik iç çamaşırınızı üst üste koymanız veya çoraplarınızın rengini koordine etmeniz de gerekmeyecek.

Karışıklık hayatımızın her santimini dolduruyor, sadece dolaplarımız ve yatak odalarımız değil, aynı zamanda zihnimiz ve boş zamanlarımız da. Dağınıklık yalnızca gereksiz postalardan ve artık uygun olmayan giysilerden değil, aynı zamanda sosyal medya bildirimlerinden ve daha fazla ürün satın almak için Groupon’dan gelen sürekli e-postalardan da geliyor!

Hayatınızın ve çevrenizin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Bu benzersiz, çığır açan kurs, hayatınızdaki tüm karmaşanın gerçek kaynaklarına giderek Decluttering’deki diğer tüm kurslardan daha derine iniyor. Karmaşık olmayan bir hayata sahip olabilirsiniz ve gününüzün çoğuna bağlı gerçek bir farkındalığa sahip olabilirsiniz.

Eğitmenden mesaj

“Decluttering ile ilgili bu kadar çok ders ve kitabın sorunu, iyi fikirleri ve önerileri olmaması değil. Sorun, eğitmenlerin her zaman düzenli ve düzenli kişiler olmaları. Öte yandan, doğal olarak dağınık ve bazen özensizim. Kendim ve benim gibi insanlar için çalışan bir sistem bulmak zorunda kaldım. Benzersiz SelfieSpeak ses Programlama (SSP) oluşturma sistemim, dağınıklığı yaşamanız için bir sistem oluşturacak- sonsuza kadar ücretsiz! ” TJ Walker

TJ Walker burada Udemy’de en çok satan bir düzineden fazla kişisel gelişim kursuna sahipti ve dünyadaki (çevrimiçi ve çevrimdışı) en üretken ve başarılı kişisel gelişim eğitmenlerinden biridir.

TJ ayrıca her öğrencinin sorularına, endişelerine ve sorunlarına zamanında yanıt vermesi ile de tanınır. TJ gerçekten erişilebilir bir eğitmen!

Udemy öğrencilerinin bu kurs hakkında söyledikleri:

“Şimdiye kadar çok yardımcı oldu, bu platformdaki kendi kendini zenginleştirme kursunun en iyisi olmasa da en iyilerinden biri.” Lorenzo De Marco

“Basit öğretim tarzından keyif alıyorum. Önemli” eve götürme mesajını “açıklıyor ve şimdi organize etmeye başlamak için pratik ipuçları sağlıyor.” Megan Fencil

“Başlangıçta bunun bir Martha Stewart öğreticisi gibi olacağını düşünmüştüm, ancak bunun yerine doğrudan sağduyu tavsiyeleri harika. Ele alınması gerektiğini hiç düşünmediğim birçok yönü araştırdı ama şimdi anlıyorum. Mükemmel !!! ” Jennifer Douglas

“Hayatımda dağınıklık olduğunu hissediyorum ve öğretmen beni temizlemek için motive ediyor.” Luz Loza

Decluttering sürecinize bugün başlamak için lütfen şimdi kaydolun.

Course Requirements

  • Eşya Atma İsteği
  • Artık Kullanmadığınız Eşyaları Bağışlama veya Satma İsteği
  • Yaşam İçin Karmaşık Olmayan Arzu

Coupon Code : 03ED1F5E02C6253BF8CA

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general