[100% OFF] Amazon Kindle ile Kitap Satarak Para Kazanma

Deal Score+1
Deal Score+1

What you Will learn ?

  • Amazon KDP üzerinde hesap oluşturabileceksiniz.
  • Amazon KDP ye nasıl kitap hazırlayacağınızı öğreneceksiniz.
  • Amazon KDP ye nasıl kitap yükleyeceğinizi öğreneceksiniz.
  • Kitaplarınızın içeriğini nasıl hazırlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.
  • Sattığınız kitaplarınızın ücretini nasıl alabileceğinizi öğreneceksiniz.
  • E-kitap veya Basılı kitaplarınızı nasıl ayarlayabileceğinizi öğreneceksiniz.
  • Tüm bunları yaptıktan sonra arkanıza yaslanıp para kazanmanın keyfine varacaksınız.

Course Description

Amazon Kindle Nedir?

Amazon Kindle kitap yazarlarının kendi kitaplarını yayınlayarak e-kitap veya basılı kitap şeklinde eserlerini sattıkları mecradır. Herhangi bir yayınevi olmadan direk kendi kitaplarınızı yayınlayarak satışa sunabilirsiniz. Tabi yalnızca İngilizce kitaplar yayınlanabilmektedir. İngilizce kitap derken gözünüz korkmazsın herşeyin bir kolay yolu vardır.

Low Content ve No Content Nedir?

Amazon üzerinde yalnızca içeriği dolu kitaplar satılmaz. Amazon Kindle üzerinde satılan birçok kitap Low veya No Content içeriklerdir. Low Content içeriğinde yalnızca çizgiler, takvim, kareler, şekiller barındıran kitaplardır. No Content içerikler ise yalnızca güzel tasarımı olan bir kapak ve içeriği bomboş kitaplardır. İşte benim öğreteceğim bu 2 kitap türü ile herhangi bir konuda kitap yazmayı bilmeseniz bile kitap satabileceksiniz.

Kazançlı Mıdır?

Şahsen ben uzun zamandır Amazon Kindle ile ilgileniyorum ve her ay düzenli ödemelerimi alıyorum. Kurs içerisinde bu kanıtları da size sunacağım. Amazon Kindle üzerinde ne kadar çok kitabınız olursa satış potansiyeliniz o kadar artar. Satışlarınızı artırmak için bir çok yöntem mevcut bunları da kurs içerisinde bulabileceksiniz.

Başlama Maliyeti Var Mı?

Amazon Kindle üzerinde satış yapmaya başlamak için herhangi bir maliyet söz konusu değil. Yalnızca bir Amazon hesabı ve ödemelerinizi alabilmeniz için bir Payoneer hesabı almanız gerekiyor. Kurs içerisinde payoneer hesabı açmayı anlatarak kursu uzatmayacağım bunu bir çok kaynaktan kolayca öğrenebilirsiniz.

Kursta Neler Var?

Kurs içerisinde birlikte bir Low Content ve bir de No Content kitap oluşturacağız. Bu kitapları Amazon Kindle üzerinden listeleyeceğiz. Amazona kitap girerken gerekli tüm bilgi ve ipuçlarını anlatacağım. Anahtar kelime kullanımı açıklama yazmanın öneminden bahsedeceğim. Ardından kitabımız onaylandıktan sonra yapmamız gerekenlerden bahsedeceğim. Kitabınızın nasıl daha çok satılabileceğinden bahsedeceğim. Tüm bunların ardından siz de bir pasif gelir kaynağı elde etmiş olacaksınız. Şimdiden başarı hikayelerinizi duymakta sabırsızlanıyorum. İyi çalışmalar.

Course Requirements

  • Bir bilgisayar.
  • Bir Tasarım Programı Örneğin CorelDraw
  • Hayal gücü ve Öğrenme İsteği

Coupon Code : YOUTUBE2

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general