[100% OFF] Acemiler için Hızlandırılmış Satış ve İkna Teknikleri

Deal Score0
Deal Score0

What you Will learn ?

  • Özet Halde Temel Satış Teknikleri

Course Description

Geleceğinizi görmek istiyorsanız, geçmişinize bakmanız yeterlidir.

İnsanlar hayatında olduğu kadar işinde de aynı doğruları yapmaya devam ettiği kadar, aynı yanlışları da yapmaya devam eder. Zaman değişir, teknoloji değişir, konfor ve iş yapış şeklimiz değişir. Ancak insan yaratılışı aynıdır, aynı kalır. Geçmişiniz bu nedenle geleceğinizdir.

Sadece %3 oranında bir grup insan geleceğini değiştirecek “KİŞİSEL DEVRİM”ine cesaretle ve açık yüreklilikle yol alırken, kalan %97 değişimi ve başarıyı yakalayanlardan olabilmek için aynı hataları daha inatla, daha sıklıkla tekrarlamaya ve aynı duvara tekrar tekrar ümidini kaybetmeden kafasını vurmaya devam eder.

Kişisel Devriminize hazır mısınız? Hayatınızı ve işinizi daha iyi yapmak için attığınız her adım Kişisel Devriminize atılmış bir adımdır.

Yeni satışa başlayan arkadaşlarım için hızlıca kullanabilecekleri, neye dikkat etmeleri hangi konuda nasıl bir yöntem izlemeleri gerektiğinı gösteren kısa bir eğitim paketi hazırladım.

Diğer eğitimlerimde daha detaylı satış tekniklerini anlatıyorum, ancak yeni başlayan bir satıcının tüm teknikleri en ince detayına kadar özümseyip uygulaması mümkün olmayacaktır.

Öncelikle en temel uygulamalara başlaması, sonra bu uygulamaları pratiklerle kendi davranış kalıplarında yerleştirebildikten sonra ikinci aşamada ileri satış tekniklerine odaklanması daha uygun olacaktır.

Bu amaçla bir ders gibi 1 saatte size hazırlık yapmanızı sağlayacak temel konuları özet halinde eğitimde anlattım.

iyi dersler dilerim.

Ercan OZTURK

Course Requirements

  • Satış mesleğine ilgili olmak

Coupon Code : FC2BDDFF8BC7E1A948D9

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo
Enable registration in settings - general